Saf Polyurea

Uzman ekibimizle İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlerde uygulama yaptığımız saf polyurea hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz. Saf polyurea kimyasal formülünde hiç bir katı madde içermeden solvent içermeyen alifatik polimer bileşenlerinden oluşur. Çift komponentli ekipman ile sprey olarak uygulanır ve teras, temel, otopark zemini uçak pisti, havuz, su deposu, asfalt kaplı zeminler, seramik kaplı zeminler, tribünler köprüler gibi dış alanlardan iç alanlara özellikle yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen yüzey alanlarında kesin çözümler sağlar. Uygulama esnasındaki hava sıcaklığı ve nem oranı uygulama sonucunu etkilemez.

Saf Polyurea olağanüstü koruyucu bir kaplama sistemidir. Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır. Yoğun yaya trafiğinden doğan, aşınmaya karşı mukavemet ve su geçirimsizlik aranan özelliklerin içinde en öne çıkanlarıdır. Saf Polyurea Kaplama harici başka hiçbir ürün müşteriye daha elastik ve yaratıcı bir imkan sunamamaktadır.Saf Polyurea zemin kaplamalarında renklerin ve fikirlerin sınırsız olması, üstün su yalıtımı tüketicilerin bu ürünü seçmelerinin en önemli nedenlerinden biridir. Saf Polyurea kaplamaları sprey olarak uygulanır ve benzersiz bir sonuç ortaya çıkar. Ortaya çıkan yapı; % 100  su yalıtımı, mükemmel zemin kaplaması ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Bu özellikleriyle saf polyurea yüzeye sıkı bir şekilde yapışır, dış ortamla temasını keser, su ve hava geçirgenliğini önler, aşınmaya, sarsıntıya ve çarpmalara karşı dirençlidir. %100 su yalıtımı ve dekoratif zemin kaplama sağlar.

Hibrid polyurea uygulamasına göre daha yanıklıdır.. VOC içermez, güneş ışınlarına karşı daha dirençli olduğu için renk değişimine uğramaz, Solvent içermez ve kokusuzdur.Yukarıda kısaca belirttiğimiz saf polyurea kullanım alanları dışındaki alanlar için de uygulama imkanı olabilmektedir. Sprey olarak ve ekyersiz uygulama avantajlarıyla talep ettiğiniz kalınlık ve özelliklerde uygulama yapabilmekteyiz.

Saf polyurea hakkında daha geniş bilgi almak ve ücretsiz keşif için şirketimizin İstanbul genel merkez 0541 712 02 04 numaralı telefonundan bizleri arayabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübemizle Türkiye nin her noktasında bütün şehirlerde sprey polyurea kaplama ve su yalıtımı uygulamaları yapabilmekteyiz.

nasıl yardım edebilirim ?

Sprey polyurea uygulaması hakkında sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

galeriden seçmeler

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?