Polyurea su yalıtımı

Su yapılarımızın en büyük sorunlarından birisidir. Yapılarda su yalıtımı iyi yapılmadığı takdirde ileriye dönük bir çok sorun yaşanmaktadır.Ülkemizde mevcut olan sistemler artık su yalıtımında yetersiz kalmaktadır.Bunun en büyük sebepleri kalitesiz işçilik ve uygun olmayan malzemelerin kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Su yalıtımı uygulamasında günümüzde tercih edilen en iyi ürün saf polyurea uygulamasıdır.

Polyurea su yalıtımı uygulaması ek yeri olmayan bir uygulamadır. Uygulandığı alanlar anında kullanıma açılabilir.%100 su yalıtımı istenilen her türlü alana polyurea sprey uygulaması yapılabilir.Polyurea su yalıtımı uygulaması alışagelmiş izolasyon ürünlerine göre bir çok avantaj barındırmaktadır. Uygulamanın esnek olması,hızlı kuruması mekanik ve kimyasal dayanımı bunların başında gelir.Polyurea ile su yalıtımı yapılan alanlar uzun yıllar boyunca tahmini 30 – 35 sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Polyurea su yalıtım uygulaması, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son yalıtımdır. Sprey olarak uygulanabilen hızlı kürleşme özelliği sayesinde projeleri 5-15 saniyede kullanıma almaya imkân tanıyan yeni bir yalıtım malzemesidir Spreymax polyurea kaplama uygulaması mükemmel kimyasal, termal ve UV dayanımı özellikleri ile ter türlü alanın yalıtımında kolaylıkla kullanılabilir.

Polyurea su yalıtımı ve kaplama uygulaması olarak terasların tabla üzerine veya diğer yapı kaplamaları üzerine uygulanabilme özelliğine sahiptir. Sprey polyurea teras su izolasyonu yüksek kaplama kabiliyeti sayesinde teraslarda oluşabilecek çatlakları engelleyerek yapının yalnız sudan değil sıcak, soğuk, aşınma gibi dış etkenlerin de olumsuz sonuçlarından korunmasını sağlar. Talebiniz ve önerilerimiz doğrultusunda istenilen kalınlıkta uygulanabilir.

Spreymax polyurea sistemleri kalitesi ile sizde yapınız için en uygun fiyat teklifini almak ister misiniz ?

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz keşif imkanımızla yapılarınıza yeniden hayat veriyoruz. Spreymax polyurea sistemlerine mesai saatleri içerisinde 0541 712 02 04 numaralı mobil gsm hattından 7-24 watsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

nasıl yardım edebilirim ?

Sprey polyurea uygulaması hakkında sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

galeriden seçmeler