Polyurea sprey fiyatları

Polyurea ülkemizde son 5 senede adından sıkça bahsettirmiş olan inşaat sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde su yalıtımı ve zemin kaplama uygulamalarında başlıca tercih edilen bir yalıtım ve kaplama ürünü olmuştur.Ürünün bu denli tercih edilmesinin her sektörde aranan bir uygulama olmasının en büyük sebebi uygulama metrajı ne olursa olsun ek yersiz tek parça halinde kaplanabilmesi , dakikalar içerisinde kullanıma açılamabilmesi ve ortalama 25 – 30 sene kullanım ömrünün olmasından kaynaklanmaktadır.

Polyurea fiyatları belirlenirken en önemli konu kullanılacak ham maddenin yapısıdır. Ülkemizde Polyurea hammaddesi hibrid polyurea ve saf polyurea olarak 2 çeşit olarak sınıflandırılmaktadır. Hibrid polyurea fiyatları saf polyurea uygulamasına göre daha uygundur.Sektörde polyurea fiyatlarını araştıran bir insan doğal olarak yanılgıya düşebilmektedir.

Polyurea uygulama fiyatı uygulama yapılacak alanın yerine ve metrajlarına göre değişkenlik göstermektedir.Bunun için Polyurea kaplaması en düşük 14,00 EURO (1000 mt2 ve üzeri ) olmak üzere maksimum 25,00 EURO’ya kadar çıkmaktadır.

Polyurea sprey fiyatlarını ele alırken en önemli hususlardan biri ise uygulama yapılacak zeminin durumudur. Zeminde sarf edilecek tahmini astar , ve polyurea hammaddesini firma olarak hesaplayıp ham madde maliyetinin üzerine işçilik ekleyip müşterilerimize fiyat veriyoruz.Bu bilgiler hazırlanırken sizlerinde uygulamalarımızı daha iyi anlayabilmesi için sade ve yalın bir bilgi kullanılmıştır.Polyurea uygulamarımız hakkında geniş bilgi almak veya ücretsiz keşif hizmetimiz için İstanbul ili için 0541 712 02 04 numaralı mobil gsm telefonundan bizleri arayabilirsiniz.

Polyurea kg fiyatı şuanda günümüz şartlarınında ortalama 4,50 EURO fiyatlarında seyretmektedir. Ortalama metrekareye 2 kilo polyurea sarfiyat vardır.Sarfiyatlar uygulanacak zemine göre +/- değişkenlik gösterebilir. Polyurea uygulamasından önce astar uygulaması yapılmalıdır.Astar uygulamasının maliyeti ise nem bariyerli olanının kg fiyatı 5,50 EURO nem bariyeri özelliği olmayan astarın ise 4,50 EURO maliyeti bulunmaktadır.Uygulanacak alana göre ortalama 0.350 gram sarfiyat söz konusudur. (+/- .50 gram)

Yılların bilgi ve birikimiyle istanbul merkez olmak üzere bütün türkiyenin polyurea sprey su yalıtımı ve zemin kaplamaları uygulamalarında hizmetinizdeyiz. Spreymax olarak yapmış olduğumuz uygulamalarda ham madde kalitemizden asla taviz vermiyoruz.Firma olarak yetiştirdiğimiz alanında uzman ve mesleki eğitim sertifikalı personel kadromuz ile ister 1 metrekare ister 10.000 metrekare olsun her işi avrupa standartlarına uygun olarak yapıyor , asla ve asla uygulama ve ham madde kalitemizden taviz vermiyoruz .

Biz biliyoruz ki ; Spreymax markası bugün sektörün lider konumunda ise , sebebi kaliteli ürününün kusursuz olarak uygulanmasından kaynaklıdır. Bu bilinç ile hareket eden ekip arkadaşlarımız ve bizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz ile her zaman daha iyiye….