Makina Parkurumuz

GRACO H XP2

Polyurea kaplama uygulamalarında kullanılmaktadır. Yüksek basınç gerektiren uygulamalar için tasarlanan Graco – Reactor H-XP2, yüksek çıkışlı uygulamalar için üstün güç ve performans sağlar.

ATG H 19 PRO

Poliüretan sprey Köpük Makinası ve aynı zaman da Polyurea Sprey Makinası olarak kullanılabilir. Hata Tanımlama Sistemi Lcd Ekran, Dijital Isı Kontrol Sistemi 0-100 C, Ağırlık 260 kg’dır.

BLASTRAC 435WD

Beton alanlarda yüzeyi kazıma ve temizleme silimi olarak kullanılmaktadır. Kolay manevra, minimum titreşim ve çalışan dostu kontrol paneli bulunur. Ayarlanabilir basınç dağılımından dolayı mükemmel cilalı bir yüzey elde edilir.

BLASTRAC E250

Beton yüzeyi kazıma ve temizleme silimi olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir pürüzlü yüzeyin (Eski boya, kaplama ve kalın tabakaların çıkarılması) dengelenmesi için üretilmiş, yüksek performanslı bir makinedir.

HS5000

Polyurea uygulamalarında hafif silim olarak kullanılmaktadır. Beton yüzeylerin pürüzlendirilmesi ve ince kalibresi, epoksi astar sonrası pürüzlerin giderilmesi gibi işlerde aktif olarak rol oynar.

NİLFİSK

Silim vakum ve süpürme için kullanılmaktadır. Ergonomik tasarımı ve yüksek performansı sayesinde en dar alanlarda dahi tozları, maddeleri toplayabilir. Sürekli kullanıma uygundur.220V ile çalışır.