Spreymax’da kariyer

Genç ve dinamik kadrosu ile her geçen gün büyüyen Spreymax firmasında sizin içinde bir yer var. Spreymax olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır.Bu günkü geldiğimiz noktada şüphesiz en temel gerçek budur.

Spreymax dürüst, kendisinden neler beklendiğini bilen, dinamik, çalışkan, kendini her zaman geliştirmek isteyen çalışanlarla ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir. Birlikte paylaşmayı, üretmeyi, araştırmayı destekleyen firmamız tüm çalışanlarına eşit fırsatlar tanır.

“İnsana yapılan yatırım, kuruma katkısı en yüksek yatırımdır.” bilinci ile genç ve başarılı yönetici adaylarımızı bünyemiz dahilinde yetiştirmek ve performansı yüksek çalışanlarımızı destekleyerek gelecekteki potansiyel insan kaynağımızı belirlemek,

Spreymax olarak kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyerek, şirketimiz içindeki kariyer olanaklarını öncelikle çalışanlarımızla paylaşıyor, yatay ya da dikey hareket ederek yeteneğinize uygun bir alana geçiş yapabilir ve mutlu olduğunuz pozisyonlarda çalışabilirsiniz.

Spreymax olarak değerlerimizin ve İK uygulamalarımızın temelinde, insana, dolayısıyla çalışanlarımıza verdiğimiz değer yer alır.Spreymax çalışanlarının sağlık, güvenlik ve mutluluğu, stratejik hedeflerimiz olan büyüme, karlılık ve yeni fırsatlar yaratma odağımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Açık pozisyonlarımız :