Marka Hikayemiz, kurucumuz olan Sn.Emre GÜREL’in  ilk adımı olan Spreymax Polyurea markasını tescil ettirmesi ile başladı.

Kurulduğumuz günden bu yana değerlerimizden hiçbir ödün vermeden sadece İstanbul değil Türkiye çapında bir polyurea markası olma yolundaki serüvenimize devam ediyoruz.2014 senesinde ufak çaplı bir girişim olarak doğan Spreymax Polyurea markası, bugün sprey yalıtım sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Bu noktaya ulaşmak doğru stratejiler yaratma ve bu stratejilerin ışığında başarılı aksiyonları alabilmenin getirisidir. Yolculuğumuzda meydana getirdiklerimiz, bizi tercih eden evlerin değerini artırırken, eş zamanlı olarak zihinlerdeki Spreymax Polyurea algısına da katkıda bulunmuştur. Böylece her zaman en iyiyi sunmanın yükü omuzlarımıza yüklenmiştir.

Bu yükün bilincinde bir marka olarak müşterilerimizi her daim memnun etmek için modern değerler ışığında yürümeye devam edeceğiz.Spreymax Polyurea’nın marka bilincine, marka değerlerine katkıda bulunan herkese çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Emre GÜREL
Yönetim Kurulu Başkanı

 

marka yolculuğu hikayemiz

 • 2007

  Sektöre merhaba

  Firma kurucumuz Sn.Emre GÜREL 2007 yılındı henüz ülkemizde pek bilinmeyen sprey yalıtım sektörüne merhaba dedi.

 • 2010

  Denedik,Yeri geldi yanıldık...

  Sektöre hep yenilik getirme çabasında olan firmamız aldığı büyük riskler ile çoğu zaman meslektaşları tarafından taktir edilmiştir.

 • 2014

  Profesyonel ekip uzman kadro

  Deneyerek tecrübe ettiğimiz ve aldığımız eğitimler sonucu gelmiş olduğumuz bu noktada bilgi ve birikimlerimizi yetiştirdiğimiz personellerimize aktarıyoruz.

 • 2015

  Aranan marka Spreymax Polyurea

  Azimli çalışmalarımız ve profesyonel ekibimiz sayesinde sprey polyurea kaplama uygulamalarında artık aranan bir marka haline gelmiştir.Bizi onurlandıran müşterilerimiz ve ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

 • 2017

  Son teknoloji Makine ve Ekipman

  Her sene giderek artan müşteri potansiyelimize mevcut sistem ve ekipmanlarımızla artık yetişemez duruma geldiğimiz için bünyemize 2 adet daha tam teşekkürlü mobil sistem polyurea ekipmanları dahil edilmiştir.

nasıl yardım edebilirim ?

Sprey polyurea uygulaması hakkında sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

galeriden seçmeler

polyurea kaplama uygulamalarında kusursuz bir işçilik için bize ulaşabilirsiniz.