Hibrid Polyurea

Hibrid polyurea saf polyurea sistemlere oranla katalizör arttırılarak melezleştirilmiş olanlardır.

Hibrid polyurea; saf polyurea sistemlerine aramotik yapılı polimerlerin katalizörlerle harmanlanması sonucu arttırılarak melezleştirilmiş bir polyurea çeşididir.. Hibrid  yani melez polyurea yapısı özelliği ile güneş ışınlarına ve açık hava koşullarına maruz kaldığında yalıtım ihtiyacını zayıflatarak gerekli yalıtım kalitesini karşılayamaz. Genellikle kapalı hava koşullarının mevcut olduğu yerlerde kullanılmasıyla verim sağlamaktadır.Güneş ışınlarına maruz kalmadığı sürece su yalıtımını sağlayarak rahatlıkla kullanılabilir. Saf polyurea’ya oranla daha ekonomik hale getirilmiş olan Hibrid sistemlerin maliyeti düşüktür.

Hibrid esaslı polyurea poliüretan ve polyurea reçinelerin harmanlanarak karıştırılması sonucu oluşabilen ekonomik olması amacıyla üretilen bir üründür.Hibrid Polyurea ayrıca Saf Polyurea kadar teknik özelliklere sahip olup, yüzey koruması ve su yalıtımı amacıyla rahatlıkla kullanılabilen sprey sistemdir. Hibrid Polyurea zaman içerisinde yoğun olarak kullanılmaya başlanan daha çok teras izolasyonların da kullanılmaktadır. Hibrit ürünlerin uygulama esnasında gerçek polyurea ile arasındaki farkın neredeyse anlaşılmadığını söyleyebiliriz. Hibrit ürünlerin anlaşılabilmesi ancak bir takım testlerle mümkün olmaktadır.

Spreymax olarak firmamız Hibrid Polyurea ve Saf Polyurea uygulamaları ile Türkiye’deki birçok kamu binasını ve projesinin yalıtım işlerini başarı ile tamamlamış ve bu sektördeki çalışmalarına da başarıyla devam etmektedir. Firmamız ayrıca uygulamaların yanı sıra, detaylandırma, projelendirme ve uygulama esnasında tam sızdırmazlık konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, profesyonel uygulama ve çalışma,tam sızdırmazlık ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkelerimiz bizleri sektörümüzde faaliyet gösteren diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Uygulamalarımız hakkında daha detaylı bir bilgi almak için bizlere 0541 712 02 04 numaralı mobil gsm hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

nasıl yardım edebilirim ?

Sprey polyurea uygulaması hakkında sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

galeriden seçmeler

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?